Благодарим на всички участници за положените усилия и прекрасните есета, които получихме от цялата страна!

Център за творческо обучение заедно с компетентно жури с членове Люба Йорданова и Димитър Ангелов, Николай Василковски и Сезен Ходжа, Весела Люцканова и Георги Етъридж – Джио, Светлана Михайлова и Стефан Стефанов има удоволствието да обяви класирането в конкурса на Space Camp Turkey за 2017 г.

Есета и видео есета, оценени най-високо в конкурса за 2017 г. са на следните 25 финалиста. През следващите дни координатор от Център за творческо обучение ще се свърже с тях за събеседване, след което ще бъдат разпределени съответно 3 пълни, 6 стипендии от 50% и 2 частични стипендии от 25% за космическия лагер.

Финалисти на конкурса за Space Camp Turkey 2017 г. са:

Арман Терлемезян, гр. Пловдив
Божидар Вълков
, гр. Пловдив
Веселин Конов
, гр. Севлиево
Вилиан Панов
, гр. Варна
Виктория Ченковска
, гр. Троян
Даниела Герогиева
, гр. Бургас
Денислав Дюлгеров
, гр. Пловдив
Димитър Минков
, гр. Добрич
Елина Батинкова
, гр. Първомай
Иван Паунов
, гр. София
Иван Филев
, гр. Стара Загора

Йоана Лукова, гр. Гоце Делчев
Константин Златев,
гр. Русе
Максим Шишманов
, гр. София
Mария Гудева
, гр. Гоце Делчев
Мартина Христова
, гр. Първомай
Никол Начева, гр. Габрово

Никола Камборлиев, гр. Сливен
Нора Ванкова
, гр. Видин
Памела Симеонова
, гр. Монтана
Самуил Петков, гр. София
Светла Славкова, гр. Варна
Траяна Генова, гр. Габрово
Христа Иванова, гр. Берковица
Христофор Петков, гр. Габрово

КЛАСИРАНИ ЗА УЧАСТИЕ ЗА ПРОГРАМАТА SPACE CAMP TURKEY ЗА 2017 г. без получена стипендия са:

Атина Петрова
Станимира Кисова
Мирослав Милев
Ана-Мария Антонова
Аделина Аврамова
Владислав Черкезов
Дарина Белчева 
Николета Стойчева
Анджела Георгиева
Михаела Ячева
Теодор Петков
Димитър Стоилов
Славена Медова
Сюлейман Господев
Стоян Зланков
Петя Петрова
Йосиф Маринов
Ели Малева
Аделиа Димитрова
Александър Хинкин
Ванеса Стефанова
Александра Башинова
Теодора Димитрова
Константин Тодоров
Валери Маринов
Гергана Колева 
Ася Борисова
Румяна Палазова
Деница Чукова
Наталия Димитрова
Васил Иванов 
Кристина Христозова
Десислава Антонова
Теодор Николов
Виктория Кьосева 
Петър Йорданов
Малена Велинова
Константин Стайков
Ана-Мария Дичева
Виолета Левкова
Мелиса Янакиева 
Михаил Иванов
Иванеса Благоева
Лъчезар Йорданов 
Борислав Бориславов 
Никол Захариева 
Симонна Дамянова 
Йоан Дисански
Дарина Миланова
Симеон Радков
Борис Сербезов
Симона Борисова
Дейвид Дечев
Анелия Станиславова
Божидара Амуджиева
Антон Тончев
Драгомир Бечев
Слав Дончев
Симона Москова 
Алекс Имамов
Радост Грозева
Габриела Терзиева
Невена Лукова
Мирела Георгиева
Виктор Владимиров
Иванка Славкова
Боян Ганев
Салина Шишманова
Елис Ходжова
Исил Карасюлейман
Елица Ганева
Гая Егоси
Анна Сербезова
Хелин Байрактарова
Любов Панталеева
Ивана Саздова
Татяна Колева
Мартин Гюзелев
Станимира Симеонова
Иво Балджиев
Габриела Петрова
Атанас Бобев
Михаил Иванов 
Селин Неби 
Ива Иванова
Емо Мишков
Венелин Камбуров
Искра Димитрова
Юксел Мустанов
Траяна Димитрова
Виктория Маджарова
Християна Алексиева
Александър Саздов
Николета Стоянова
Лаура Хиц
Давид Алексиев
Сезим Шефкет
Светослав Димов
Дари Йосифов
Крум Крумов
Аделина Ангелова
Арнел Кедик
Михаил Николов
Владимир Николов
Траяна Делева
Христина Николова
Аделиа Димитрова
Биянка Муанги
Георги Панайотов
Кирил Димитров

Моля, потвърдете своето участие до 25 април 2017 г. на spacecamp@cct.bg или на тел. 02/4080326, моб. тел: 0882 506425

Ако имате нужда от повече информация пишете на: spacecamp@cct.bg. При отказ от стипендия Център за творческо обучение ще се свърже със следващите кандидати в класирането до попълване на съответните места.

*Оценяването и класирането на всички есета и видео есета бе извършено паралелно и независимо на базата на ясни критерии.