Център за творческо обучение

Опознай света около теб, научи повече за себе си!

Team

Alexander Angelov

Manager

Contacts:

Email: a.angelov@cct.bg

Reni Dimova

Project Manager

 

                                                                                                                                                            

Contacts:

Email: reni.dimova@cct.bg  

 

Elisaveta Yakimova

Expert Marketing

 

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                      Contacts:
Mobile:
 0877 08 08 19
Email:  eli.jakimova@cct.bg

Bilyana Georgieva

Expert Economy Activity

 

                                                                                                                                                                  Contacts:

Email: b.georgieva@cct.bg

  

Blagovest Papagalski

Technological Expert

Contacts: 
Mobile: 0877 07 08 17
Email:   b.papagalski@cct.bg

                                                        

Stanislava Dolapchieva

Technical Assistant

 

 

Contacts:

Email: stanislava@cct.bg  

Antonio Dimitrov

Technical Assistant

 

Contacts: 
Email:  antonio@cct.bg                         

Gergana Rayzhekova

Project Expert

Contacts:                                                                                                                                                                     Email: gerganar@cct.bg                   

Svetlana Mihailova

Management Consultant

Contacts: 
Email:  svetlana@cct.bg

                                                                                                        

                

Sofia, Academic Stadium, level 2

(next to Festivalna Hall)

Phone: 00359 2 408 0326
Mobile: 00359 882 506 425

Varna, 54 General Kolev str., fl.3, office 14

Mobile: 00359 882 506 425

e-mail: info@cct.bg